Dziś w naszym Ośrodku obchodziliśmy Dzień Dziecka, który upłynął w radosnej i pełnej uśmiechu atmosferze. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach z bańkami mydlanymi, wspólnej grze w piłkę oraz kreatywnym malowaniu na folii. Nie zabrakło wspaniałych prezentów, smacznych przekąsek, pysznych lodów i muzyki, która towarzyszyła uczestnikom przez cały czas trwania imprezy. Wspólnie spędzony czas dostarczył wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wspomnień.




