Zaświeciliśmy na niebiesko!

W minioną sobotę odbyła się już 6. edycja Niebieskiego Biegu z Aniołem 💙

To wyjątkowe wydarzenie charytatywne po raz kolejny zgromadziło nas wokół ważnej idei, promowania świadomości na temat autyzmu oraz budowania wspólnoty opartej na zrozumieniu, akceptacji i wsparciu. Ogromnie cieszy nas tak liczna obecność uczestników, rodzin oraz wszystkich osób, które chciały być częścią tego dnia.

Przygotowane trasy – biegowa, spacerowa oraz nordic walking, zostały dostosowane do każdej grupy wiekowej i możliwości uczestników. Dzięki temu każdy, niezależnie od wieku czy kondycji, mógł aktywnie włączyć się w wydarzenie i spędzić ten czas w radosnej, pełnej życzliwości atmosferze.

Nie zabrakło także licznych atrakcji towarzyszących. Swoją obecnością zaszczyciły nas policja oraz straż pożarna, które przygotowały ciekawe stoiska edukacyjne. Najmłodsi mogli korzystać z animacji, a także cieszyć się słodkimi przysmakami – watą cukrową i popcornem, które niezmiennie wywoływały uśmiechy na twarzach dzieci.

Na wszystkich uczestników czekał również ciepły posiłek oraz kawa i herbata, serwowane przez nasze niezastąpione mamy podopiecznych. Dziękujemy Wam za ogromne zaangażowanie, serce i nieocenioną pomoc w organizacji tego dnia ❤️

Szczególne podziękowania kierujemy także do wszystkich uczestników za Wasze zaangażowanie, energię oraz tworzenie drużyn, Wasza inicjatywa i wspólne działanie pokazują, jak wielką siłę ma współpraca i solidarność.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, partnerom, mediom i osobom wspierającym wydarzenie, to dzięki Wam Niebieski Bieg z Aniołem ma tak wyjątkowy charakter.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Facebooka, bądźcie na bieżąco!

Do zobaczenia za rok! 💙

Inne nasze wpisy

Przejrzyj inne nasze wpisy i bądź na bieżąco.

V Paraolimpiada o medal św. Benedykta !

 Za nami wyjątkowe wydarzenie pełne emocji, sportowej pasji i wzajemnej życzliwości. Tegoroczna Paraolimpiada pokazała, że determinacja, odwaga i duch fair play nie znają żadnych ograniczeń. Serdeczne gratulacje składamy wszystkim uczestnikom

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

W atmosferze radości, życzliwości i wzajemnego szacunku odbyły się obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. To dla nas wyjątkowe wydarzenie, które było okazją do podkreślenia wartości, jaką wnosi do naszego

V Paraolimpiada o medal św. Benedykta !

 Za nami wyjątkowe wydarzenie pełne emocji, sportowej pasji i wzajemnej życzliwości. Tegoroczna Paraolimpiada pokazała, że determinacja, odwaga i duch fair play nie znają żadnych ograniczeń. Serdeczne gratulacje składamy wszystkim uczestnikom

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

W atmosferze radości, życzliwości i wzajemnego szacunku odbyły się obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. To dla nas wyjątkowe wydarzenie, które było okazją do podkreślenia wartości, jaką wnosi do naszego

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Już wkrótce będziemy obchodzić wyjątkowe święto Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. To ważna okazja, by wspólnie podkreślić wartość szacunku, akceptacji i równości w naszym społeczeństwie. Obchody rozpoczną się uroczystą