Wernisaż

Wernisaż młodych talentów w Galerii przy Obserwatorium Astronomicznym w Puławach ✨🎨
Dziś mieliśmy ogromną radość uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – wystawie prac naszych zdolnych dziewczyn Emilii, Kamili, Amelki i Emilki. Ich wrażliwość, kreatywność i ogrom pracy włożonej w każde dzieło naprawdę robią wrażenie. 💛
Każdy obraz to inna historia, inne emocje i spojrzenie na świat. Z ogromną dumą mogliśmy obserwować, jak pięknie rozkwitają ich talenty.
Gratulujemy wszystkim artystkom! 👏✨
To dopiero początek wspaniałej drogi!

Inne nasze wpisy

Przejrzyj inne nasze wpisy i bądź na bieżąco.

Imieniny Siostry Dyrektor Anny

Wyjątkowy dzień pełen wzruszeń i radości Dzisiejszy dzień był szczególną okazją do wspólnego świętowania imienin naszej drogiej Siostry Dyrektor Anny. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnej Mszy Świętej, podczas

Paraolimpiada o medal św. Benedykta

Co to był za dzień! Nasi wychowankowie wzięli udział w V Paraolimpiadzie o medal św. Benedykta, podczas której mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w różnorodnych konkurencjach rozwijających koncentrację, równowagę oraz koordynację ruchową. Wszyscy

Dzień Dziecka

Dziś w naszym Ośrodku obchodziliśmy Dzień Dziecka, który upłynął w radosnej i pełnej uśmiechu atmosferze. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach z bańkami mydlanymi, wspólnej grze w piłkę oraz kreatywnym malowaniu na folii. Nie zabrakło wspaniałych

Imieniny Siostry Dyrektor Anny

Wyjątkowy dzień pełen wzruszeń i radości Dzisiejszy dzień był szczególną okazją do wspólnego świętowania imienin naszej drogiej Siostry Dyrektor Anny. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnej Mszy Świętej, podczas

Paraolimpiada o medal św. Benedykta

Co to był za dzień! Nasi wychowankowie wzięli udział w V Paraolimpiadzie o medal św. Benedykta, podczas której mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w różnorodnych konkurencjach rozwijających koncentrację, równowagę oraz koordynację ruchową. Wszyscy

Dzień Dziecka

Dziś w naszym Ośrodku obchodziliśmy Dzień Dziecka, który upłynął w radosnej i pełnej uśmiechu atmosferze. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach z bańkami mydlanymi, wspólnej grze w piłkę oraz kreatywnym malowaniu na folii. Nie zabrakło wspaniałych

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Dzisiejsze święto to dla nas przypomnienie o tym, co najważniejsze: o szacunku, równości i prawie każdego człowieka do godnego, szczęśliwego życia. Nasi podopieczni codziennie udowadniają, że bariery nie istnieją, a prawdziwa siła tkwi