Już wkrótce będziemy obchodzić wyjątkowe święto Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. To ważna okazja, by wspólnie podkreślić wartość szacunku, akceptacji i równości w naszym społeczeństwie.
Obchody rozpoczną się uroczystą Mszą Świętą, po której uczestnicy wyruszą w barwnym, pomarańczowym przemarszu na teren fundacji. Kolor pomarańczowy, będący symbolem solidarności i wsparcia, będzie towarzyszył nam przez cały dzień, tworząc atmosferę jedności i otwartości.
Na uczestników czekać będą również występy artystyczne, przygotowane z ogromnym zaangażowaniem i sercem, a także liczne atrakcje integracyjne przygotowane przez różne placówki współorganizujące ten wyjątkowy dzień. To doskonała okazja do wspólnego świętowania, poznania się i budowania więzi.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do współtworzenia tego dnia, bądźmy razem, okazując wsparcie i radość płynącą ze wspólnego bycia!



